Darbo ir asmeninis efektyvumas

Asmeninis efektyvumas. Nuo pasitikėjimo savimi iki laiko planavimo, naujų įpročių formavimo bei savimotyvacijos.

Turinys trumpai: Mokymų metu ypatingas dėmesys yra skiriamas asmeninio efektyvumo tobulinimui, atsakant į klausimus, ką turime gerai žinoti apie save ir kaip tai nulemia mūsų vidinio potencialo panaudojimą. Mokymų metu aptariama įpročių keitimo ir naujų įpročių suformavimo konkretūs veiksmai, galimi trukdžiai ir atsakoma į klausimą, ką reiktų daryti norit padidinti savo efektyvumą darbe ar namuose. Supažindinama su savęs vertinimo svarba bei jo išlaikymo būdais, aptariami kiti asmeniniam efektyvumui svarbūs klausimai – tai laiko planavimas, emocinis intelektas, emocijų valdymas, savigarba, sąmoningas dėmesingumas ir kiti.

Trukmė: 8 – 16 akad. val. (mokymai gali vykti nuotoliniu būdu, būtinos įjungtos video kameros).

Įtampos ir streso valdymas  darbe ir kasdieniame gyvenime

Turinys trumpai: Mokymų metu dalyviai supažindinami su streso ciklo užbaigimo svarba bei praktikuoja įvairius streso valdymo būdus. Sužino, kodėl svarbu praktikuoti sąmoningą dėmesingumą (Mindfulness) ir kodėl, norint suvaldyti stresą, reikalingi įgūdžiai; kokios mąstymo klaidos palaiko streso sukeltus išgyvenimus; susipažįsta su įsitikinimų keitimo algoritmu; sužino, kokį vaidmenį streso valdyme turi vaizdiniai ir kaip panaudoti vizualizacijos pratimus norint nusiraminti arba išlikti ramiu neramioje situacijoje, susipažįsta su relaksacijos ir kitais pratimais.

Trukmė: 8 – 16 akad. val. (mokymai gali vykti nuotoliniu būdu, būtinos įjungtos video kameros).

Emocinis intelektas. Sudėtingų bendravimo situacijų ir konfliktų valdymas

Turinys trumpai: Mokymai skirti darbuotojams, kuriems tenka bendrauti su klientais bei vadovams, kurie dažnai susiduria darbe su sudėtingomis bendravimo situacijomis ar tenka spręsti konfliktus.

Mokymų tikslas – lavinti įgūdžius būtinus norint atpažinti konfliktinę situaciją pradiniuose jos vystymosi etapuose ir išmokti pasirinkti efektyviausius būdus jai suvaldyti.

Mokymų metu daug dėmesio skiriama geresniam savęs ir kito asmens supratimui, gebėjimui įsiklausyti į kito žmogaus poreikius, pažinti emocines būsenas sudėtingos bendravimo situacijos metu bei emocijų, kylančių konflikto metu, valdymui. Praktinių užsiėmimų metų skiriamas ypatingas dėmesys įgūdžių ugdymui. Atliekant užduotis, mokomasi profesionaliai bendrauti su nepatenkintu, piktu ar nemandagiu asmeniu (klientu ar darbuotoju), suprasti ir sąmoningai pasirinkti tinkamiausią konflikto valdymo strategiją bei planuoti sudėtingus pokalbius iš anksto.

Trukmė: 8 – 16 akad. val. (mokymai gali vykti nuotoliniu būdu, būtinos įjungtos video kameros).

Viešas kalbėjimas praktiškai

Turinys trumpai: Mokymai yra svarbus visiems, kuriems tenka vesti susirinkimus, moderuoti grupes, kalbėti su komandos nariais, bendruomene ir/ar daryti prezentacijas. Mokymų metu bus supažindinta su sėkmingo viešo kalbėjimo pagrindais, mokomasi suvaldyti viešo kalbėjimo baimę ir kurti pageidaujamą asmeninį įvaizdį. Aptariant pavyzdžius, diskutuojant bei atliekant užduotis bus mokomasi išlaikyti klausytojų dėmesį, prisistatyti, atsakyti į pateiktus klausimus, kurti įdomias kalbas/prezentacijas, jas sakyti bei valdyti sudėtingą klausytojų auditoriją, nepasimesti išgirdus provokuojančius klausimus.

Trukmė: 16 akad. val.

Visos mokymų programos yra preliminarios. Kiekvienam klientui siūlome individualią, pagal jo poreikius sukurtą mokymų programą.

Turinys

Prenumeruokite mūsų naujienalaiškį ir sužinokite apie naujausius kursus ir seminarus

Užsiprenumeravus mūsų naujienlaiškį – 20% nuolaida jūsų pirmai registracijai.

Atsiliepimų forma

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė

Jūsų vardas
Jūsų pavardė
Įmonė
Pareigos
Atsiliepimo tema
Atsiliepimas